Obecna na rynku od 1995r. Grupa PTWP jest uznanym organizatorem wydarzeń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym.

Grupa PTWP jest wydawcą szeregu portali specjalistycznych, takich jak: WNP.PL, PortalSamorzadowy.pl, PropertyNews.pl, Portalspozywczy.pl i Rynekzdrowia.pl. Łącznie każdego miesiąca serwisy odwiedzane są przez 8 milionów unikalnych użytkowników. Newslettery redakcyjne trafiają każdego dnia do ponad 279 tys. subskrybentów.

WNP.PL to dynamicznie rozwijający się portal gospodarczy o ugruntowanej pozycji i stale rosnącej liczbie czytelników (portal miesięcznie odwiedza 2,8 mln czytelników). Obejmuje podzielone branżowo serwisy skupione wokół energetyki, nowych technologii, finansowania inwestycji, gazownictwa, górnictwa, hutnictwa, nafty i chemii, przemysłu odzieżowego i budownictwa.

Doświadczeni dziennikarze i publicyści redakcji WNP.PL podejmują także tematy robotyzacji, e-commerce, przemysłu zbrojeniowego, logistyki, motoryzacji, finansów, giełdy, rynku pracy, młodej przedsiębiorczości i start-upów, finansowania badań i rozwoju oraz rynków zagranicznych. Wsparcie redakcji zapewni 15. edycji targów TOOLEX szeroki zasięg medialny.

Doświadczony zespół i zasięg medialny stoją za sukcesem każdego z projektów organizowanych przez Grupę. Jednocześnie opiekę nad kolejną edycją targów TOOLEX sprawować będą doświadczeni pracownicy związani z wydarzeniem od wielu lat, którzy zasilą szeregi Grupy PTWP.